1-dag Introductie Living Compassion

ZA 21 nov 2026

Tijd: 10.00 - 17.00 uur |
Locatie: Tuinhuis
Straat: Bovenkerkerweg 114
Plaats: 1188XJ Amstelveen
Kosten: € 80-120 slidingscale
Link website: plantingseeds.nl

Living Compassion is het werk van Robert Gonzales en wordt hier aangeboden door Eva Maria Schneijderberg. 

 

We gaan ons verdiepen in:

 - De kracht van acceptatie

 - De schoonheid van behoeften 

- Zelfcompassie 

 

Kom erbij tijdens deze open dag vol verbinding en ontdekking. 

Living Compassion is een manier van leven waarbij we ons leven vormgeven als een uiting van onze heelheid. Dit betekent dat al onze ervaringen – zowel de mooie als de pijnlijke – stuk voor stuk uitingen zijn van onze levendigheid en met compassie mogen worden verwelkomd. 

Wanneer ik mijn pijn kan zien als een belangrijke boodschapper om naar te luisteren, word ik geleid naar onbekende of ongewenste delen van mezelf.  Als ik compassie en vertrouwen in de wijsheid van elk deel van mezelf kan inbrengen, kan ik deze delen integreren in mijn heelheid en mezelf volledig inbrengen in het leven, in creativiteit en in relaties. 

Op die manier betekent Living Compassion: leven vanuit de volheid van wie ik ben. In deze workshop verkennen en beoefenen we Living Compassion door middel van: zelfcompassie erkenning van onszelf stappen in onze kracht en vrijheid met zorg oog hebben voor de schoonheid van de ander. Ga met mee op onderzoek naar meer verbinding.

 

Foto 3 - Eva Maria Schneijderberg Foto 4 - Eva Maria Schneijderberg Klik om te vergroten

Contactgegevens Eva Maria Schneijderberg

Planting Seeds
Bovenkerkerweg 114
1188 XJ Amstelveen-Amsterdam

06 14246124

evamaria@plantingseeds.nl
www.plantingseeds.nl
linkedin