Kandidaten dag
DI 08
sep 2026
Tijd: 10.15 - 16.30 uur | Inloop: 9.30uur - Aanvang: 10.15uur - Einde: 16.15uur
Locatie: Buitenplek bereikbaar met bootje (ik haal je op)
Straat: Capellelaan 80 (parkeren)
Plaats: 2865 AG Ammerstol
Kosten: € glijdende schaal tussen 80 en 150 euro
Link website: email fluxcc@live.com
Wat is het doel tijdens een kandidatendag?
Een dag vol inspiratie, leren en plezier op weg naar certificeren;
Ondersteunen van kennismaking en uitwisseling tussen kandidaten onderling;
Bijdragen aan samen optrekken.
Bedoeld voor het hele palet: van mensen die van plan zijn het certificeringspad op te gaan, tot kandidaten die tegen hun certificering aanzitten. Kandidaten van andere assessoren zijn uiteraard ook van harte welkom.
Je neemt zelf je lunch mee!
Waar?
We komen samen op mijn buitenplek / speeltuin – gedoopt “ De Landje” (knipoog van mijn zonen naar hun taal) waar het alles behalve perfect is. Dus trek vooral kleren en schoenen aan die makkelijk zitten en verwacht brandnetels, afgebladderde deuren, vogel gekwetter en back to basics.
Adres om te navigeren: Capellelaan 80, Ammerstol en parkeren kan gewoon langs de weg.
Kom je met het openbaar vervoer dan is het vanaf de bushalte Ammerstol op de Provincialeweg ruim 5 minuten lopen. (meer uitleg volgt bij inschrijving)
Momenteel worden de kandidatendagen gegeven door zowel Thera Balvers en Dionne Verbeet (beiden zijn CNVC Trainer & CNVC Assessor) en Elkie Deadman en Anja Nekeman (beiden CNVC trainer)
Opgeven? Stuur een email naar fluxcc@live.com
Overige data: 6 juni 2026 in Zaltbommel (door Elkie Deadman)
12 november in Doorn (door Anja Nekeman)

Aanmelden
JA, ik wil me aanmelden:
Trainer