Menu

De kracht van Dankbaarheid.
16.12.23

De Kracht van Dankbaarheid, het decemberthema voor dit jaar weer vanuit Studio 2V, met Hester en Helmie.

Zo gemakkelijk is dat niet altijd, en ook niet vanzelfsprekend, om je dankbaar te voelen in deze tijd.
We verzorgen op 11 December een dag om je te verbinden met wat er niet, en wat er wel is in je leven.
Om te delen met elkaar, en geïnspireerd te worden.

Ervaar hoe het is om je spoor te gaan verleggen van angst naar liefde, van onzekerheid naar vertrouwen, van stress naar rust, van tekort naar overvloed.
Ervaar de waarde van stilstaan bij wat er niet is of je anders had gewild en stilstaan bij wat je te vieren hebt of blij van wordt.

Speciale kerstprijs €75,- ( krap bij kas: € 50,–)
Inclusief materialen, koffie/thee en lekkers

Praktische informatie

Start Datum: 16.12.23
Datum/Tijd: | 10.00-17.00 uur
Adres: De Vlindertuin, Sperwerstraat 97
Plaats: Arnhem
Prijs: € 75,-
Website: meerinverbinding.nl


Online aanmelden *

Ik meld me aan voor De kracht van Dankbaarheid. met startdatum 16.12.23
Dit veld graag vullen!
Dit veld graag vullen!
Dit veld graag vullen!
Dit veld graag vullen!

* Voorwaarden online aanmelden / privacy statement:

  • Je contactgegevens en bericht worden per email verzonden aan de trainer en zijn via een beveiligde login op de GC Kring website alleen door de trainer te bekijken.
  • Je ontvangt van de trainer altijd een persoonlijke bevestiging van je deelname en zijn/haar algemene voorwaarden.
  • Heb je deze binnen een week nog niet ontvangen? Neem dan alsnog telefonisch contact op.
  • Uiterlijk 1 week na de startdatum van de training worden jouw aanmelding gegevens voor deze training van de GC Kring website verwijderd. De trainer behoud uiteraard wel je gegevens en zal zelf zorg dragen voor goede en beveiligde verwerking en opslag van je gegevens.
Helmie Willems

Helmie Willems

Hans Tiemeijerhof 17
6836MK Arnhem

06-10877692

helmie AT meerinverbinding DOT nl

www.meerinverbinding.nl

KvK/ondernemingsnummer: